JESTEŚMY SZKOŁĄ PARTNERSKĄ:

ul. Ignacego Daszyńskiego 154, 44-100 Gliwice

Matura z Matematyki

Cedflow

Zostań mistrzem matematyki.
Matura? Z nami bez stresu.

Podejdź do matury z pewnością siebie. Dołącz do naszego kursu i odkryj klucz do sukcesu na egzaminie maturalnym z matematyki. Przygotujemy Cię kompleksowo zarówno do matury na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Projekt bez nazwy (13)

Dzięki temu kursowi poszedłem na maturę z matematyki z pełnym przekonaniem o swojej wiedzy. Wynik? 95%! Dziękuję!

--- Kursant Jakub

Zakres Kursu

Przygotuj się do matury z matematyki w sposób komplet i skuteczny. Nasz kurs został zaprojektowany z myślą o indywidualnych potrzebach uczniów, z uwzględnieniem wszystkich zagadnień wymaganych przez CKE. Bez względu na to, czy wybierasz się na poziom podstawowy czy rozszerzony – z nami osiągniesz swój cel.

Powtórzenie zagadnień zgodnie z wymogami CKE

Nasze kursy są projektowane zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dzięki temu uczniowie mogą być pewni, że niczego nie przegapią. Obejmujemy cały zakres materiału maturalnego, upewniając się, że każdy temat jest dogłębnie omawiany, praktykowany ćwiczeniami i utrwalany.

Wyjaśnienie treści sprawiających trudności kursantom

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre zagadnienia mogą być bardziej skomplikowane niż inne. Dlatego nasza kadra jest przygotowana, by indywidualnie podejść do problemów każdego ucznia, rozwiewając wszelkie wątpliwości i wyjaśniając trudności w zrozumiały sposób.

Rozwiązywanie zadań zgodnych z nową formułą egzaminu

Egzamin maturalny nieustannie ewoluuje. Dlatego nasi nauczyciele są zawsze na bieżąco z aktualnymi wytycznymi egzaminacyjnymi i formatem zadań. Ćwiczymy z uczniami różnorodne typy zadań, tak by byli przygotowani na każdy możliwy scenariusz.

Przedstawianie strategii rozwiązań

To nie tylko wiedza, ale także technika rozwiązywania zadań jest kluczem do sukcesu. Pokazujemy uczniom, jak podejść do różnych rodzajów zadań maturalnych, ucząc ich skutecznych strategii i technik, które przyspieszą proces rozwiązywania i minimalizują ryzyko błędów.

Rozwiązywanie arkuszy maturalnych

Najlepszym sposobem przygotowania się do egzaminu jest praktyka. Dlatego regularnie organizujemy sesje, podczas których uczniowie rozwiązują autentyczne arkusze maturalne, ucząc się zarządzać czasem i dostosowywać do warunków egzaminacyjnych.

Miłą atmosferę sprzyjającą efektywnej nauce

Wierzymy, że nauka w przyjaznym i pozytywnym środowisku jest znacznie bardziej efektywna. Dlatego dbamy o to, by na naszych kursach panowała atmosfera wsparcia, zrozumienia i konstruktywnego feedbacku. Wsparcie na najwyższym poziomie!

Co zyskujesz dołączając do kursu?

Najważniejszym atutem kursu jest kompleksowe przygotowanie do matury z matematyki, co pozwoli Ci zdać ją na wysokim poziomie!

Co zyskujesz dołączając do kursu?

Najważniejszym atutem kursu jest kompleksowe przygotowanie do matury z matematyki, co pozwoli Ci zdać ją na wysokim poziomie!

Projekt bez nazwy (14)

Jakie zagadnienia wchodzą w zakres kursu?

Przy każdym z tych zagadnień będziesz mieć okazję pracować zarówno nad teorią, jak i praktycznymi zadaniami, które pomogą Ci zrozumieć i utrwalić materiał. Dzięki temu będziesz przygotowany do różnorodnych pytań na egzaminie maturalnym.

01.

10

Arytmetyka i Algebra

02.

11

Geometria

03.

12

Analiza matematyczna

04.

13

Statystyka

05.

1

Matematyka Dyskretna

Projekt bez nazwy (26)

Dla kogo jest ten kurs?

0
+
Zadowolonych Kursantów
0
%
Skuteczności i Zdane Matury
0
%
Kursantów Uzyskuje < 80% z Matury
0
%
Kursantów Dostaje się na Wymarzone Studia

Co mówią klienci o kursie?

Opinie naszych Uczniów i ich Rodziców są dla nas najcennjesze