JESTEŚMY SZKOŁĄ PARTNERSKĄ:

ul. Ignacego Daszyńskiego 154, 44-100 Gliwice

Trenerzy

Cedflow

Skontaktuj się!

Zadzwoń

+48 889 416 827

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 20:00
Sob: 9:00 - 13:00

Adres

ul. Ignacego Daszyńskiego 154, 44-100 Gliwice

Marlena Mostowik-Zientek

Właścicielka / certyfikowana trenerka Yupany

Moje życie to ciągła podróż przeplatana nauką. Zaczęłam studia w Polsce na kierunku filologia angielska. Zafascynowałam się historią i kulturą brytyjska. Po pierwszym, bardzo udanym roku, uznałam, że nauka języka obcego i kultury na sucho mnie nie satysfakcjonuje. Wyjechałam więc do Anglii i zatrzymałam się w przepięknym mieście we wschodniej części wyspy – Norwich. W planach – na rok, ale jak to zwykle bywa, plany planami, a życie pisze własny scenariusz. Zostałam 13 lat. Ukończyłam studia licencjackie międzywydziałowe z tytułem BSc Hons (Bachelor of Science with Honours) – brzmi dostojnie. To był mix: językoznawstwo, urbanistyka, historia starożytna, psychologia. Następnie uzyskałam Master Degree in Psychology, czyli studia magisterkę z psychologii. A to wszystko już w nowoczesnej formie online (oprócz egzaminów), na The Open University.

Oprócz pracy na pełnym etacie, musiałam wykazać się silną wola, koncentracją i wytrwałością w nauce. To była moja przygoda z edukacją domową. Dzięki wspaniałym ludziom w moim najbliższym otoczeniu, udało mi się więcej niż sobie zamierzyłam. Podejmowałam prace wolontaryjne i płatne, które wyposażyły mnie w bezcenne doświadczenia i umiejętności. Wszystko co robię łączy się z pracą i kontaktami z ludźmi na różnych płaszczyznach. Obecnie jestem certyfikowaną nauczycielką metodologii Tawa Pukllay®, lektorką języka angielskiego oraz adeptką NVC (Porozumienia Bez Przemocy).

Uważam, że najlepsza inwestycja, to inwestycja w człowieka, w różnych sferach życia: intelektualnej, emocjonalnej, fizycznej i duchowej.

Prywatnie, ciągle uczę się jak być empatyczną mamą i partnerką (z akcentem na ciągle). Dynamika i harmonia są kluczowe w moim życiu. Jazda konna i obcowanie z naturą nastrajają mnie pozytywnie i pomagają zrównoważyć emocje. A zamiłowanie do podróży najlepiej obrazuje pytanie moich córeczek po przebudzeniu: mamusiu, a gdzie dzisiaj jedziemy?

Swój biznes opieram na przesłaniu starego chińskiego powiedzenia:
Jeśli myślisz rok naprzód, sadź ryż,
Jeśli myślisz 10 lat naprzód, sadź drzewo,
Lecz jeśli myślisz 100 lat naprzód, ucz ludzi.

Skontaktuj się!

Zadzwoń

+48 889 416 827

Godziny Otwarcia

Pon - Pt: 9:00 - 20:00
Sob: 9:00 - 13:00

Adres

ul. Ignacego Daszyńskiego 154, 44-100 Gliwice

Anetta Tkaczyk

Nauczycielka matematyki / certyfikowana trenerka metody Ishido-Shiki

Jestem dyplomowanym nauczycielem matematyki i chemii z wieloletnim doświadczeniem, absolwentką Uniwersytetów Śląskiego, Wrocławskiego i Jagiellońskiego. Swój warsztat pedagogiczny poszerzałam uczęszczając na wiele kursów, m.in. z psychologii, oceniania kształtującego, tworzenia map pamięci i technik uczenia się i zapamiętywania.

Moi uczniowie wielokrotnie uzyskiwali tytuły laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych. Od wielu lat przygotowuję z sukcesem swoich uczniów do egzaminów zewnętrznych. Jestem współautorką projektu unijnego „Od abstrakcji do konkretu”, programów autorskich z matematyki dla dzieci uzdolnionych, organizatorką kolonii letnich, zimowych oraz śródrocznych. Moją pasją jest uczenie się i nauczanie innych.

Poszukując innowacyjnych metod pozwalających zachęcić dzieci i młodzież do zgłębiania tajników matematyki i uczenia się trafiłam na japońska arytmetykę mentalną, czyli naukę liczenia na Sorobanie (liczydle). Jestem certyfikowanym trenerem metody Ishido -Shiki. Certyfikat trenera uzyskałam w rekordowo krótkim czasie czterech miesięcy, zdobywając uznanie Japońskiego Związku Sorobanu.