JESTEŚMY SZKOŁĄ PARTNERSKĄ:

ul. Ignacego Daszyńskiego 154, 44-100 Gliwice

O nas

Cedflow
O NAS

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Cedflow – pasjonatami edukacji z misją wspierania rozwoju każdego ucznia. Nasza ekipa składa się z doświadczonych nauczycieli, którzy z dumą świętują sukcesy każdego ucznia. Dla nas, postępy i rozwój kompetencji uczniów to priorytet.

hero-14.jpg

“Jakub z niecierpliwością czeka na każde zajęcia. Cieszę się, że znaleźliśmy takie miejsce, gdzie może rozwijać swoje pasje i zdobywać nową wiedzę.”

--- Pan Tomasz, Tata 12-letniego Jakuba

Nie tylko uczymy, ale również rozumiemy. Wśród nas znajdują się specjaliści pracujący z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego ucznia, zapewniając najwyższą jakość nauki. W Cedflow wierzymy, że nauka to nie tylko fakty i wzory, ale przede wszystkim rozwijanie umiejętności takich jak kreatywność, twórcze myślenie czy efektywne zapamiętywanie. Naszym celem jest wspieranie uczniów nie tylko w nauce, ale również w rozwijaniu tych kluczowych kompetencji. Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie dla rodziców w procesie edukacji ich dzieci. Oferujemy doradztwo i pomoc w wychowywaniu, aby wspólnie kształtować przyszłe pokolenie liderów i myślicieli.

0
+
W ostatnim okresie pomogliśmy ponad 300 uczniom w osiągnięciu ich celów edukacyjnych.
0
%
Z naszych ankiet wynika, że aż 98% uczestników kursów Cedflow poleciłoby nas swoim znajomym i rodzinie.
0
+
W naszym zespole jest ponad 25 doświadczonych i zaangażowanych specjalistów z różnych dziedzin.
0
%
Dzięki naszym kursom, aż 85% uczestników osiąga sukces w egzaminach i konkursach przedmiotowych.
hero-6.jpg
ZAKRES PRZEDMIOTÓW

Bogata oferta kursów przedmiotowych

W Cedflow stawiamy na wszechstronne wsparcie edukacyjne. Nasza oferta  obejmuje różne kursy przedmiotowe. Co więcej, każdy z tych przedmiotów jest prowadzony przez wybitnych ekspertów w swojej dziedzinie. Wybierając Cedflow, wybierasz jakość i profesjonalizm.

METODOLOGIA

Innowacyjne Metody Nauczania

Jesteśmy dumni z tego, że od 2023 roku jesteśmy licencjonowaną japońską szkołą arytmetyki mentalnej pod nazwą Akademia Sorobanu Gliwice pracując metodą ISHIDO-SHIKI. Ponadto, jesteśmy w Polsce licencjonowaną placówką oferującą zajęcia z matematyki z Yupaną – liczydłem Inków, opartej na unikalnej metodologii Tawa Pukllay®.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Doświadcz różnicy w nauczaniu z Cedflow i dołącz do naszej rosnącej społeczności. Razem dążymy do sukcesu w nauce i życiu.

Indywidualne podejście do każdego ucznia

W Cedflow rozumiemy, że każdy uczeń jest inny i posiada unikalny zestaw umiejętności i talentów. Dlatego nasze metody nauczania są dostosowane do indywidualnych potrzeb, co pozwala na skuteczniejszą i bardziej satysfakcjonującą naukę.

Doświadczenie i wiedza

Nasi nauczyciele to specjaliści z wieloletnim stażem. Dzięki ich doświadczeniu i zaangażowaniu gwarantujemy, że nasze metody nauczania są sprawdzone, skuteczne i zgodne z najnowszymi trendami w edukacji.

Nowoczesne metody nauczania

Jesteśmy pionierami w stosowaniu innowacyjnych metod nauczania, takich jak arytmetyka mentalna Akademia Sorobanu czy matematyka z liczydłem Inków Yupaną. Te unikatowe techniki stymulują rozwój umysłu, poprawiają koncentrację i przyspieszają zdolność do rozwiązywania problemów.

Wsparcie poza lekcjami

Nie tylko uczymy, ale też pomagamy w nauce. Nasza współpraca z uczniami nie kończy się po lekcji. Oferujemy dodatkowe materiały, konsultacje i wsparcie, aby pomóc w trudnych momentach.

Dla każdego coś dobrego

Od uczniów z specjalnymi potrzebami edukacyjnymi po tych, którzy szukają dodatkowych wyzwań – mamy coś dla każdego. Oferujemy różnorodne programy i kursy, które odpowiadają na potrzeby każdego ucznia.

Tworzymy społeczność

Dołączając do Cedflow, stajesz się częścią społeczności z pasją do nauki. Organizujemy spotkania, warsztaty i inne wydarzenia, które łączą naszych uczniów i pomagają w budowaniu trwałych relacji.

OPINIE KURSANTÓW

Co mówią o nas inni?

Dołącz do Cedflow

Jeśli jesteś gotów na przygodę z nauką, która jest dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb, Cedflow jest miejscem dla Ciebie. Razem odkrywamy pasje, rozwijamy umiejętności i kształtujemy przyszłość.

Zapraszamy do kontaktu i poznania nas bliżej.

TRENERZY

Poznaj Naszych Nauczycieli

Marlena Mostowik-Zientek

Właścicielka / certyfikowana trenerka Yupany

Uważam, że najlepsza inwestycja, to inwestycja w człowieka, w różnych sferach życia: intelektualnej,
emocjonalnej, fizycznej i duchowej

Anetta Tkaczyk

Nauczycielka matematyki / certyfikowana trenerka metody Ishido-Shiki

Moi uczniowie wielokrotnie uzyskiwali tytuły laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych